CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Depandance Diana ***

Depandance Diana se nachází cca 250m od lázeňského hotelu Choč.

lázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Depandance Diana
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis depandance

V nově postavené dvoupatrové budově s výtahem se nachází pouze ubytovací část Stravování a léčba je zabezpečena v centrálním lázeňském hotelu Choč. Celková kapacita dependance je 36 lůžek (16 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmány). V přízemí hotelu je k dispozici malá místnost, kde si lze přípravit čaj nebo kávu. Předností dependance je menší kapacita a tedy klidnější prostředí.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje (DBL/SGL) jsou vybavené balkonem, koupelnou se sprchou a WC, SAT-TV, telefonem a ledničkou. Připojení na WiFi je zde zdarma.

Stravování

Stravování formou polopenze probíhá v centrálním hotelu Choč. Snídaně. obědy a večeře jsou podávány ve zdejší jídelně formou bufetových stolů.

Procedury poskytované léčebným domem

Všechny procedury jsou poskytované v nově zrekonstruovaném „Balneo centru“ a „Aqua-Vitalparku“, které se nacházejí v Lázeňském Domě Choč. Provádí se zde lékařské vyšetření, koupele jako minerální, vířívá, suchá uhličitá, dále rašelinový zábal a skotské střiky. V nabídce jsou masáže jako klasická, reflexní, lymfodrenážní, hydromasáž, masáž lávovými kameny anebo reflexní masáž chodidel. Dále je v nabídce elektroléčba, magnetoterapie nebo léčebný tělocvik.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Lúčky - Zdravý víkend 3 noci

Zdravý víkend 3 noci

 4 dny / 3 noci
 od 6 190 Kč
Čtyřdenní pobyt se 4 lázeňskými procedurami a s mnohem více v slovenských lázních Lúčky. Dále si můžete užít vstup do Vitálního světa se saunami, a denním vstupem do vnitřního nebo venkovního bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze dvou hotelů s plnou penzí.
...
Lúčky - Zdravý víkend 2 noci

Zdravý víkend 2 noci

 3 dny / 2 noci
 od 4 125 Kč
Víkendový pobyt k dobití baterií. Zdravý víkend na Slovensku v lázních Lúčky se 3 procedurami za pobyt, jedním vstupem do Vitálního světa (sauny) a denním vstupem do vnitřního, nebo venkovního bazénu. Ubytování si můžete vybrat v jednom ze tří hotelů s plnou penzí.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .